Wybierz opcję usługi

HP oferuje klientom różne opcje usługi zwrotu zużytych kaset w ramach recyklingu.

Zwroty użytkowników indywidualnych

Usługa zwrotu za pośrednictwem poczty jest kierowana do klientów zużywających niewielkie ilości wkładów, którzy chcą zwracać maksymalnie 10 wkładów laserowych HP lub 10 wkładów atramentowych HP. W zależności od typu wkładu usługa ta daje możliwość bezpłatnego zamówienia lub wydrukowania materiałów do zwrotów z uiszczonymi opłatami pocztowymi. Wystarczy zapakować lub/i nakleić etykietę na kasety i wysłać w najbliższym urzędzie pocztowym.

Zwroty w dużych ilościach

Usługa zwrotu zbiorczego jest kierowana do klientów zużywających średnie lub duże ilości wkładów, którzy chcą zwracać od 15 do 300 wkładów laserowych HP lub od 100 do 2000 wkładów atramentowych.
Wystarczy zamówić do 10 kartonów na zwroty dla wkładów laserowych1 lub do 10 kartonów na zwroty dla wkładów atramentowych2. Kartony są dostarczane do klienta bezpłatnie.
Do kartonów należy zapakować zużyte kasety, a następnie, również bezpłatnie, złożyć zlecenie ich odbioru, gdy są gotowe do wysyłki.

Zamówienie dostawy kartonu

Zamówienie dostawy kartonu
Opcję tę należy wybrać w następujących sytuacjach:

  • Klient jest NOWYM uczestnikiem programu i chce zamówić pierwszy karton na wkłady HP.
  • Użytkownik jest STAŁYM klientem i chce zamówić dodatkowe kartony na wkłady HP.
Zamówienie odbioru kartonu

Zamówienie odbioru kartonu
Opcję tę należy wybrać w następujących sytuacjach:

  • Użytkownik jest STAŁYM KLIENTEM, jego kartony na zwroty są zapełnione zużytymi wkładami HP i gotowe do odbioru3.
Zamówienie odbioru i dostawy kartonu

Zamówienie odbioru i dostawy kartonu
Opcję tę należy wybrać w następujących sytuacjach:

  • Użytkownik jest STAŁYM KLIENTEM, jego kartony na zwroty są zapełnione zużytymi wkładami HP i gotowe do odbioru. Jednocześnie użytkownik chce zamówić dostawę dodatkowych kartonów na wkłady HP4.

1 W kartonach na wkłady laserowe mieści się od 15 do 30 wkładów, w zależności od rozmiaru opakowania. Dostępność kartonów o różnych rozmiarach zależy od kraju.
2 W kartonach na wkłady atramentowe mieści się od 100 do 200 wkładów, w zależności od rozmiaru kartonu. Dostępność kartonów o różnych rozmiarach zależy od kraju.
3 Odbiór kartonów może mieć miejsce już następnego dnia roboczego po oryginalnej dacie zamówienia.
4Należy pamiętać, że dostarczanie i odbiór kartonów nie są realizowane jednocześnie ani przez tych samych przewoźników. Odbiór kartonów może mieć miejsce już następnego dnia roboczego po oryginalnej dacie zamówienia, natomiast ich dostarczenie z reguły zajmuje więcej czasu. Nie należy zamawiać odbioru kartonów z dostawą nowych, jeśli potrzebny jest dodatkowy karton do zapakowania posiadanych zużytych wkładów HP. W takiej sytuacji należy najpierw zamówić dostawę kartonu. Dopiero po otrzymaniu kartonu na zwroty materiałów HP i zapakowaniu do niego wkładów można zamówić odbiór kartonu.     

LOGOWANIE

*

*

Zapomniałeś hasła
Zarejestruj się jako nowy użytkownik

Rejestracja nie jest wymagana, ale jest zalecana

Powiązane usługi

skorzystaj z bezpłatnych usług recyklingu oryginalnych wkładów atramentowych i pojemników z tonerem firmy HP

zamów przez Internet kartony do zbierania i skorzystaj z bezpłatnych usług ich odbierania z siedziby Twojej firmy oraz recyklingu

skorzystaj z możliwości bezpłatnego recyklingu wkładów w ilościach hurtowych oraz z rozwiązań dopasowanych do potrzeb Twojej firmy