İade malzemeleri sipariş et

Tüketiciler ve Ev Ofisleri

Gezegen Ortaklarıyla ilgili sorgunuz için teşekkür ederiz. Ne yazık ki HP bulunduğunuz ülkede henüz baskı kartuşları için bireysel bir çözüm sunmamaktadır. Gezegen Ortakları programını genişletmek ve büyütmek için sürekli yeni fırsatlar arayışı içindeyiz; bu nedenle, bölgenizde bu çözümün mevcut olup olmadığını kontrol etmek için lütfen, sık sık bu sayfayı ziyaret edin.

Bu arada, ömrünü doldurmuş baskı kartuşlarınızı lütfen yerel düzenlemelere uygun olarak bertaraf edin. HP’ye ve Gezegen Ortakları programına gösterdiğiniz ilgi için tekrar teşekkür ederiz.

Oturum Aç

*

*

Parolanızı mı unuttunuz?
Yeni kullanıcı olarak kayıt ol

Kayıt yaptırmak zorunlu değildir ancak tavsiye edilmektedir

İlgili Hizmetler

Kullanılmış Orijinal HP Mürekkep ve Toner kartuşlarınız için ücretsiz geri dönüşüm hizmetleri

Toplama kutularını çevrimiçi sipariş verme ve bulunduğunuz yerden ücretsiz teslim alma ve geri dönüşüm hizmetleri

Kartuşlarınızı toplu olarak ücretsiz geri dönüştürme ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş çözümler

 

* Bazı mürekkep kartuşları ve LaserJet tüketim ürünleri iade edilemez. İadesi olmayan tüketim ürünleri listesi için buraya tıklayınız.

Önemli  HP Planet Partners - HP LaserJet ve mürekkep püskürtmeli baskı kartuşu iade ve geriye kazandırma programı, sadece, kullanım amacına uygun olarak HP orijinal kartuş kullanmış olan son kullanıcılar için geçerlidir. Lütfen, arızalı tüketim ürünleri için HP İade ve Geriye Kazandırma Programını kullanmayın. Özel HP tüketim ürünleri garanti beyanında açıklandığı üzere, hala garanti kapsamında olan arızalı tüketim ürünleri bir yetkili satıcıdan ya da hizmet merkezinden değiştirilmelidir. Yanlışlıkla HP İade ve Geriye Kazandırma programına gönderilen kullanılmış tüketim ürünleri iade edilemez.