Objednajte materiál na prepravu
Vyplnením formulára nižšie si objednajte návratné materiály so zaplateným poštovným. Materiály sa poskytujú bezplatne a pomocou nich môžete poslať použité kazety HP Inkjet a LaserJet poštou na recykláciu.
Spotrebný materiál pre tlačiarne HP LaserJet
Vytlačiť návratný štítok so zaplateným poštovným
Položka  
Vytlačte návratný štítok so zaplateným poštovným pre tonerovú kazetu HP alebo drum kit (zobrazovací valec) *
1 štítok na zásielku (max. 4 tonery na zásielku)
Maximálne množstvo v objednávke: 10
 
* Ďalší spotrebný materiál pre tlačiarne HP LaserJet (vrátane taviacich, prenosných, zberných a čistiacich súprav) môžu aktuálne vracať iba podnikoví zákazníci.
Atramentový spotrebný materiál HP
Ďakujeme vám za záujem o Planet Partners. Ľutujeme, že HP doposiaľ neponúka individuálne riešenie vracania tlačových kaziet vo vašej krajine. Neustále skúmame možnosti rozšírenia a zväčšenia programu Planet Partners, tak, prosím, navštevujte túto stránku často, aby ste zistili možnosť tohto riešenia vo vašej oblasti.<p/>Dovtedy, prosím, likvidujte svoje tlačové kazety na konci ich životnosti v súlade s vašimi miestnymi predpismi. Ceníme si váš záujem o HP a program Planet Partners. Ďakujeme vám za záujem o Planet Partners. Ľutujeme, že HP doposiaľ neponúka individuálne riešenie vracania tlačových kaziet vo vašej krajine. Neustále skúmame možnosti rozšírenia a zväčšenia programu Planet Partners, tak, prosím, navštevujte túto stránku často, aby ste zistili možnosť tohto riešenia vo vašej oblasti.

Dovtedy, prosím, likvidujte svoje tlačové kazety na konci ich životnosti v súlade s vašimi miestnymi predpismi. Ceníme si váš záujem o HP a program Planet Partners.

 

Prihlásenie

*

*

Zabudli ste heslo?
Zaregistrovať sa ako nový používateľ

Registrácia nie je povinná, je však odporúčaná

Súvisiaca služba

Využite bezplatné recyklačné služby pre svoje opotrebované originálne atramentové a tonerové kazety HP

Objednajte si zberné krabice online a využite bezplatné služby vyzdvihnutia a recyklácie z vašich lokalít

Zadarmo recyklujte svoje kazety hromadne a využite riešenia prispôsobené vašim potrebám

 

* Niektoré atramentové kazety a spotrebný materiál pre tlačiarne LaserJet sa nedajú vrátiť. Kliknite tu a získate zoznam nevrátiteľného spotrebného materiálu.

DÔLEŽITÉ:  HP Planet Partners - program pre vrátenie a recykláciu LaserJet a atramentových tlačových kaziet HP je k dispozícii iba pre koncových používateľov, ktorí používajú originálne kazety HP na to, na čo sú určené. Pre chybný spotrebný materiál, prosím, nepoužívajte program pre vrátenie a recykláciu HP. Chybný spotrebný materiál, ktorý je ešte v záruke, ako je to popísané vo vyhlásení záruky pre spotrebný materiál HP, by sa mal vymeniť u autorizovaného predajcu alebo v servisnom centre. Použitý spotrebný materiál, ktorý je nechcene odoslaný do programu pre vrátenie a recykláciu HP, nebude vrátený.