Zamów opakowania zwrotne
Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić opakowanie zwrotne z uiszczoną opłatą pocztową. Materiały te otrzymasz bezpłatnie; wykorzystaj je, aby zwrócić pocztą do recyklingu zużyte wkłady do urządzeń atramentowych i laserowych HP.
Materiały eksploatacyjne HP LaserJet
Drukowanie etykiety zwrotu z uiszczoną opłatą pocztową
Pozycja  
Wydrukuj naklejkę opłaconej zwrotnej przesyłki pocztowej dla kasety laserowej lub bębna HP*
1 etykieta na paczkę (maks. 4 tonery na paczkę)
Maksymalna liczba, jaką można zamówić: 10
 
*Inne materiały eksploatacyjne do urządzeń HP LaserJet (w tym grzałka, zespół przenoszący, collection kit i cleaning kit) obecnie mogą zwracać wyłącznie klienci biznesowi.
Materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych
Dziękujemy za przesłanie zapytania odnośnie programu Planet Partners™. Z przykrością informujemy, że firma HP nie oferuje jeszcze usługi odbioru pojedynczych zwrotów dla wkładów atramentowych w Państwa kraju. Stale dążymy to rozszerzania zasięgu programu Planet Partners™, dlatego też zachęcamy do częstego odwiedzania strony internetowej, na której znajdą Państwo informacje o dostępności tego rozwiązania na danym obszarze.<p/>Do tego czasu prosimy o zagospodarowywanie zużytych wkładów atramentowych zgodnie z lokalnym prawem. Ponownie chcielibyśmy zapewnić, że doceniamy Państwa zainteresowanie firmą HP oraz programem Planet Partners™. Dziękujemy za przesłanie zapytania odnośnie programu Planet Partners™. Z przykrością informujemy, że firma HP nie oferuje jeszcze usługi odbioru pojedynczych zwrotów dla wkładów atramentowych w Państwa kraju. Stale dążymy to rozszerzania zasięgu programu Planet Partners™, dlatego też zachęcamy do częstego odwiedzania strony internetowej, na której znajdą Państwo informacje o dostępności tego rozwiązania na danym obszarze.

Do tego czasu prosimy o zagospodarowywanie zużytych wkładów atramentowych zgodnie z lokalnym prawem. Ponownie chcielibyśmy zapewnić, że doceniamy Państwa zainteresowanie firmą HP oraz programem Planet Partners™.

 

LOGOWANIE

*

*

Zapomniałeś hasła
Zarejestruj się jako nowy użytkownik

Rejestracja nie jest wymagana, ale jest zalecana

Powiązane usługi

skorzystaj z bezpłatnych usług recyklingu oryginalnych wkładów atramentowych i pojemników z tonerem firmy HP

zamów przez Internet kartony do zbierania i skorzystaj z bezpłatnych usług ich odbierania z siedziby Twojej firmy oraz recyklingu

skorzystaj z możliwości bezpłatnego recyklingu wkładów w ilościach hurtowych oraz z rozwiązań dopasowanych do potrzeb Twojej firmy

 

* Niektóre wkłady atramentowe i laserowe nie podlegają zwrotowi. Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę produktów nie podlegających zwrotowi.

UWAGA:  Program ten nie obejmuje zwrotu atramentowych wkładów drukujących oraz zwrotów gwarancyjnych.