Pasūtiet materiālus preču atgriešanai

Patērētāji un mājas biroja lietotāji

Paldies par jūsu interesi par Planet Partners. Mēs izsakām nožēlu ka HP vēl nepiedāvā indivuduālo risinājumu kartridžu savākšanai jūsu valstī. Mēs strādājam pi etā, lai attīstītu programmu Planet Partners, tādēļ apmeklējiet šo adresi, lai pārbaudītu šī risinājuma pieejamību jūsu apgabalā.

Tai pat laikā lūdzu pārstrādājiet izlietos kārtridžus atbilstoši vietējām prasībām. Vēlreiz izsakām pateicību par jūsu interesi par HP un Planet Partners programmu.

Pieteikties

*

*

Vai aizmirsāt paroli?
Reģistrēties kā jaunam lietotājam

Reģistrācija nav obligāta, taču ir ieteicama.

Saistītie pakalpojumi

izmantojiet savu lietoto oriģinālo HP tintes un tonera kasetņu bezmaksas pārstrādes pakalpojumus

pasūtiet tiešsaistē savākšanas kastes un izmantojiet bezmaksas savākšanas un pārstrādes pakalpojumus no savas atrašanās vietas

pārstrādājiet vairumā savas kasetnes bez maksas un izmantojiet savām vajadzībām pielāgotus pakalpojumus

 

* Dažas tintes printeru kasetnes un LaserJet materiālus nevar nosūtīt atpakaļ. Noklikšķiniet šeit, lai apskatītu atpakaļ nenosūtāmo materiālu sarakstu.

SVARĪGI!  HP Planet Partners - HP LaserJet un tintes printeru drukas kasetņu atgriešanas un otrreizējās pārstrādes programma ir pieejama tikai tiem lietotājiem, kas ir izmantojuši HP oriģinālās kasetnes tām paredzētajā veidā. Lūdzu, neizmantojiet HP atgriešanas un otrreizējās pārstrādes programmu bojātiem materiāliem. Bojātus materiālus, uz kuriem joprojām attiecas garantija, kā norādīts konkrētajā HP materiālu garantijas paziņojumā, ir jāapmaina pie pilnvarota izplatītāja vai servisa centrā. Izmantotos materiālus, kuri tiek nejauši nosūtīti uz HP atgriešanas un otrreizējās pārstrādes programmu, nevar saņemt atpakaļ.