Užsakyti sugrąžinimo tarą

Vartotojų ir namų biurų

Dėkojame, kad atsiuntėte užklausą apie „Planet Partners“. Apgailestaujame, bet jūsų šalyje HP kol kas neteikia atskiro spausdinimo kasečių grąžinimo paslaugų. Nuolat ieškome galimybių išplėsti programą „Planet Partners“, todėl dažniau lankykitės šiame puslapyje ir patikrinkite savo regione teikiamas paslaugas.

Kol kas prašome atiduoti išnaudotas kasetes perdirbti laikantis vietinių nuostatų. Dar kartą dėkojame, kad domitės HP ir programa „Planet Partners“.

Registruotis

*

*

Užmiršote slaptažodį?
Registruotis kaip naujas vartotojas

Registracija nėra privaloma (tačiau rekomenduojama)

Susijusios paslaugos

naudinga nemokama perdirbimo paslauga, skirta išnaudotoms originalioms HP rašalo ir miltelių kasetėms

internetu užsisakykite surinkimo dėžes ir naudokitės nemokamo paėmimo iš buveinės bei perdirbimo paslaugomis

perdirbkite daugybę kasečių nemokamai ir naudokitės savo poreikiams pritaikytais sprendimais

 

* Kai kurios rašalo kasetės ir LaserJet eksploatacinės medžiagos negrąžinamos. Jei norite peržiūrėti negrąžinamų eksploatacinių medžiagų sąrašą, spustelėkite čia.

SVARBI PASTABA:  'HP Planet Partners - HP LaserJet ir rašalinių spausdinimo kasečių grąžinimo ir perdirbimo programa gali naudotis tik galutiniai vartotojai, kurie originalias HP kasetes naudojo pagal paskirtį. HP grąžinimo ir perdirbimo programa nėra skirta eksploatacinėms medžiagoms su defektais. Sugedusias eksploatacines medžiagas, kurioms galioja garantija, nurodyta konkrečių HP eksploatacinių medžiagų garantijos pareiškime, turi pakeisti įgaliotasis pardavėjas arba aptarnavimo centras. Naudotos eksploatacinės medžiagos, netyčia išsiųstos pagal HP grąžinimo ir perdirbimo programą, negrąžinamos.