Telli tagastuseks vajalikud materjalid

Tarbijad ja kodukontor

Täname teid programmiga Planet Partners seotud küsimuse eest. Kahjuks ei paku HP teie riigis veel lahendusi printerikassettide ükshaaval tagastamiseks. Uurime pidevalt võimalusi Planet Partnersi programmi laiendamiseks, seetõttu külastage seda lehte kindlasti varsti jälle, et vaadata, kas see lahendus on teie piirkonnas juba kättesaadav.

Praegu soovitame teil tühjaks saanud printerikassetid hävitada vastavalt kohalikele eeskirjadele. Meil on hea meel, et tundsite huvi HP ja programmi Planet Partners vastu.

Logi sisse

*

*

Kas olete oma parooli unustanud?
Registreeruge uue kasutajana

Registreerimine ei ole kohustuslik, kuid on soovitatav

Keskkonna-alane tunnustus

kasutage HP toodetud tindi- ja toonerikassettide tasuta ümbertöötlemise teenust

tellige veebist kogumiskaste ja kasutage ümbertöötlemiseks kogumise tasuta teenust otse ettevõtte asukohas

töödelge suurtes kogustes kassette tasuta ümber ning kasutage just enda vajadustele sobivaid lahendusi

 

* Mõne tindiprinteri kassette ja LaserJeti kulumaterjale ei saa tagastada. Tagastamatute kulumaterjalide loendi vaatamiseks klõpsake siin.

NB!  HP Planet Partners - HP LaserJet- ja tindiprinterite kassettide tagastus- ja käitlusprogramm. Saadaval ainult neile lõppkasutajatele, kes on HP originaalkassette kasutanud selleks ettenähtud otstarbel. Palun ärge kasutage HP tagastus- ja käitlusprogrammi defektsete tarvikute tagastamiseks. Defektsed tarvikud, mille garantiiaeg HP vastavate tarvikute garantiiavalduse alusel veel kehtib, tuleks välja vahetada volitatud edasimüüja juures või teeninduskeskuses. Kasutatud tarvikuid, mis on HP tagastus- ja käitlusprogrammi raames eksikombel ära saadetud, enam tagasi ei saa.