Objednejte materiál na přepravu
Chcete-li si objednat materiály pro vrácení s předplaceným poštovným, vyplňte níže uvedený formulář. Tyto materiály obdržíte zcela zdarma a můžete je použít k vrácení inkoustových kazet HP a kazet HP LaserJet poštou pro účely recyklace.
Spotřební materiál pro tiskárny HP LaserJet
Vytisknout štítek pro vrácení s předplaceným poštovným
Položka  
Vytisknout štítek pro vrácení tonerové kazety nebo sady válce s předplaceným poštovným*
1 štítek na balík (max. 4 tonery na balík)
Maximální množství v objednávce: 10
 
*Ostatní spotřební materiál HP LaserJet (např. fixační sady, přenášecí sady, sběrné sady a čisticí sady) momentálně mohou vracet pouze podnikoví zákazníci.
Spotřební materiál pro inkoustové tiskárny HP
Děkujeme za váš dotaz týkající se programu Planet Partners. Je nám líto, že HP ve vaší zemi ještě nenabízí řešení vracení jednotlivých tiskových kazet. Neustále hledáme možnosti, jak bychom mohli program Planet Partners rozvinout a rozšířit, a proto tuto stránku často navštěvujte, abyste zjistili dostupnost tohoto řešení ve vaší oblasti.<p/>Mezitím prosím likvidujte tiskové kazety na konci životního cyklu v souladu s místními předpisy. Ještě jednou děkujeme za váš zájem o HP a program Planet Partners. Děkujeme za váš dotaz týkající se programu Planet Partners. Je nám líto, že HP ve vaší zemi ještě nenabízí řešení vracení jednotlivých tiskových kazet. Neustále hledáme možnosti, jak bychom mohli program Planet Partners rozvinout a rozšířit, a proto tuto stránku často navštěvujte, abyste zjistili dostupnost tohoto řešení ve vaší oblasti.

Mezitím prosím likvidujte tiskové kazety na konci životního cyklu v souladu s místními předpisy. Ještě jednou děkujeme za váš zájem o HP a program Planet Partners.

 

Přihlásit se

*

*

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se jako nový uživatel

Registrace je nepovinná, ale doporučená

Související služba

dostupné služby bezplatné recyklace použitých originálních inkoustových a tonerových kazet HP

objednejte si sběrné krabice online a dostupné bezplatné služby odvozu a recyklace ve vašich místech

kazety můžete recyklovat hromadně zdarma a pomocí dostupných řešení přizpůsobených vašim potřebám

 

* Některé inkoustové kazety a spotřební materiál LaserJet není možné vracet. Klepnutím zde zobrazíte seznam nevratného spotřebního materiálu.

DŮLEŽITÉ:  HP Planet Partners – program sběru a ekologické recyklace tiskových kazet LaserJet a inkoustových tiskových kazet HP je k dispozici pouze pro koncové uživatele, kteří používají originální kazety HP způsobem, ke kterému jsou určeny. Prosím nepoužívejte program sběru a ekologické recyklace HP pro vadný spotřební materiál. Vadný spotřební materiál, na který se stále vztahuje záruka popsaná v záručním listu k příslušnému spotřebnímu materiálu HP, by se měl vyměnit u autorizovaného partnera nebo servisního střediska. Použitý spotřební materiál, který je omylem zaslán do programu sběru a ekologické recyklace HP, není možné vrátit.